Gospodarze

Sopotel Sopot Gospodarze

Sopotel | Marzenie

Mówi się, że „w rodzinie jest siła” i my jesteśmy tego najlepszym przykładem!
Maddy, Maciek, Ola i Tomek – cztery różne charaktery, cztery różne żywioły, o zupełnie różnych zainteresowaniach i różnym podejściu do życia.

Madelaine gospodarzMaddy – entuzjastka zdrowego trybu życia, znakomita łyżwiarka i zapalony wędrowiec, któremu niestraszne nawet niedźwiedzie. Urodzona w Kanadzie i tam nauczona szacunku do natury stara się żyć z nią w zgodzie na każdym kroku.
Ola Gospodarz SopotelOla – niedźwiedzi się boi, sportów wyczynowych się nie ima, za to pochłania niezliczone ilości książek. Jej doba ma przynajmniej 28 godzin, ale nadal uparcie stara się ją wydłużyć twierdząc, że „wyśpi się w przyszłym tygodniu”.
Tomek Gospodarz SopotelTomek – niezbędny abyśmy nie utonęli w papierach, fakturach, rachunkach i tych innych rzeczach, o których pozostała trójka nie ma pojęcia. Sfiksowany na punkcie Harleya, kitesurfingu i…. hokeja podwodnego 🙂
Maciek gospodarzMaciek – wspinacz, paralotniarz i nasz niezastąpiony informatyk w jednym. Po 10 latach w podróży wreszcie osiadł na stałe w Kanadzie, ale jak sam mówi „to tylko na chwilę”.

Pomimo lub właśnie dlatego, że jesteśmy tak bardzo kontrastowi łączy nas niesamowita zażyłość, której niestraszny dzielący nas ocean 🙂

Razem staraliśmy się stworzyć dla Państwa miejsce, gdzie w rodzinnej atmosferze, w ciszy i spokoju będą mogli Państwo odpocząć od zgiełku codzienności.