O Nas

Pokoje Gościnne Sopotel zlokalizowane są w zabytkowej sopockiej kamienicy, w Sopocie Górnym, przy ulicy Kochanowskiego.
Dla naszych gości oferujemy dwa pokoje 2-osobowe, jeden pokój 4-osobowy oraz apartament z dwoma sypialniami. Przestronny apartament posiada prywatną łazienkę oraz w þełni wyposażoną kuchnie. Pozostałe pokoje w nieruchomości posiadają prywatne łazienki oraz dostęp do wspólnej w pełni wyposażonej kuchni. Każdy pokój ma dostęp do internetu bezprzewodowego i telewizji kablowej.

Z dala od zgiełku miasta a jednocześnie tylko:
– 15 minut pieszo od pięknych plaż Sopotu
– 10 minut pieszo od Dworca PKP
– 15 minut pieszo km od słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino
Poza sezonem letnim oferujemy długoterminowy wynajem pokoi w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasi Gospodarze

Mówi się, że „w rodzinie jest siła” i my jesteśmy tego najlepszym przykładem!
Maddy, Maciek, Ola i Tomek – cztery różne charaktery, cztery różne żywioły, o zupełnie różnych zainteresowaniach i różnym podejściu do życia.Pomimo lub właśnie dlatego, że jesteśmy tak bardzo kontrastowi łączy nas niesamowita zażyłość, której niestraszny dzielący nas ocean 🙂Razem staraliśmy się stworzyć dla Państwa miejsce, gdzie w rodzinnej atmosferze, w ciszy i spokoju będą mogli Państwo odpocząć od zgiełku codzienności.

Maddy

Entuzjastka zdrowego trybu życia, znakomita łyżwiarka i zapalony wędrowiec, któremu niestraszne nawet niedźwiedzie. Urodzona w Kanadzie i tam nauczona szacunku do natury stara się żyć z nią w zgodzie na każdym kroku.

Ola

Niedźwiedzi się boi, sportów wyczynowych się nie ima, za to pochłania niezliczone ilości książek. Jej doba ma przynajmniej 28 godzin, ale nadal uparcie stara się ją wydłużyć twierdząc, że „wyśpi się w przyszłym tygodniu”.

Maciej

Wspinacz, paralotniarz i nasz niezastąpiony informatyk w jednym. Po 10 latach w podróży wreszcie osiadł na stałe w Kanadzie, ale jak sam mówi „to tylko na chwilę”.

Tomek

Niezbędny abyśmy nie utonęli w papierach, fakturach, rachunkach i tych innych rzeczach, o których pozostała trójka nie ma pojęcia. Sfiksowany na punkcie Harleya, kitesurfingu i…. hokeja podwodnego 🙂